300power dekalen finns nu att köpa på Dekaltrim.nu. Klicka på Klubbar och sen 300_power.(300power medlemmar har 15 % rabatt)
Mysiga bilder utan blixt
Så snyggt det blir med färd på grejjerna! Kämpa på!
Kort kardan, blev den bra i balans?
Keep it coming
Det var en stor vinge. Ska bli intressant och se slutresultatet sedan, kommer nog att bli grymt!Väntar på härliga rejsing-filmer med ny-kameran sen. ps. Snygg bruksbil du har.
Är det orginal balken som motor ligger på?? Och när du byte till fem bult bytte du hela styrstaget??? Jag bara längtar tills jag får jobb så man kan börja Keep up the good work
Underbart med update och fler bilder på nya fina blanka och lackade detaljer!Fläskig vinge, den ser ut att ge en del downforce Roligt med kamerautrustning med. Hoppas vi får se film sedan!Vad är det fram på näsan/huven på din bruksbil?
Citat från: FREJ skrivet november 17, 2012, 11:03:01 Vad är det fram på näsan/huven på din bruksbil?Har en sånn : http://en.wikipedia.org/wiki/Front-end_bra
Vad är det fram på näsan/huven på din bruksbil?
Citat från: Steffen skrivet november 18, 2012, 19:13:27 Citat från: FREJ skrivet november 17, 2012, 11:03:01 Vad är det fram på näsan/huven på din bruksbil?Har en sånn : http://en.wikipedia.org/wiki/Front-end_bra Car bra, haha. Det hade jag missat!Men vad är det högst upp på BH:n. Handtag, vingar eller vad?
detta blir bra. morro og se at du får til datta. blir morro og se den fredig
oj oj blir bara bättre och bättre!Snyggt med alla lackade och färgmatchade detaljer!
Tror ?
Citat från: Steffen skrivet november 26, 2012, 17:37:08 Tror ?Ser ut som 17" är JÄTTESTORT!
Lika snyggt som vanligt! Blir det en fuelcell i bakluckan eller originaltank?
Oj vilket jobb du lagt ned!